Jautājumi un atbildes

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem. Ja neatrodat atbildi uz savu jautājumu, zvaniet uz +371 24608887 vai rakstiet uz apdruka@elizety.com

Druka ir noturīga, jo krāsa iesūcas audumā, nevis noklāj tikai augšējo kārtu. Tieši tāpēc attēlu nevar ne nokasīt, ne nomazgāt!

Atlasa lentas piedāvājam sākot no viena ruļļa (20m). Birkas gabalos minimālais pasūtījums ir 500 gab.

Izgatavojam 2 – 7 darba dienu laikā, atkarībā no noslodzes un apdrukājamā metru daudzuma. Pasūtījumi tiek izpildīti rindas kārtībā. Ja gribat, lai Jūsu pasūtījums tiktu izpildīts prioritāri, ir piemērojama piemaksa +30% no pasūtījuma summas.

Labākai kvalitātei failiem jābūt sagatavotiem vektorā (.eps, .cdr vai .ai formāti, šriftiem jābūt konvertētiem līknēs), bet der arī .jpg un .pdf, ja izšķirtspēja pa īsāko malu ir vismaz 300 pikseļi, 300 DPI.

Sūtam ar Omnivu (2,88 eur) vai Pastu (3,00 eur).
Rēzeknē var saņemt bezmaksas mūsu darbīcā Universālveikalā, Latgales ielā 20, 4.stāvā. 

Nē, drukas cena nav atkarīga no krāsu daudzuma. Uz lentas varam nodrukāt gan melnbaltu tekstu, gan krāsainu logo vai citu attēlu.

Lentas sākumā ir baltas. Ja nepieciešama krāsaina lenta, tad mēs to krāsojam vajadzīgajā krāsā, kādu vien vēlaties. Tādā veidā iegūstam arī melnu lentu ar baltiem burtiem.